۱۷ نفر مهمان نوروزی این روزهایم کم بود که به لطف مسئولین امر ، و تلاش های بی شمار عروس و خواهر گرامیش و خواهر خودم 

۸  نفر دیگه امروز و امشب و تا پایان تعطیلات هفته قراره مهمان خانه ی ما باشند و دریغ از یک کمک از طرف میزبانان (عروس و خواهران)  :|

وسایل پذیرایی آماده ، لوازم و وسایل خواب آماده تر ، و مسئول پذیرایی هم که بنده باشم در حال آماده باش !

خودشون دعوت کردند و گفتند بیایند بعد برای اینکه خاطر ما مکدر نشود اجازه خشک و خالی در آخر از من و پدر گرفتند !

حالا خواهر من رو به من میگه : 

اونا از راه دور میان ! تو چرا اینقدر ناراحتی و مهمان نواز نیستی ؟!تو بی کی برده آخه که اینقدر 

بد رفتار میکنی و اصلا به ما نبردی ؟! 

منم فقط لبخندی تحویل دادم و بعد در آخر  گفتم برای اینکه شما عزیزان مهمان نواز فقط چند

دقیقه ی اول کوشا و فعال هستین بعد اون هر چی بدبختی و مهمون نوازیش می افته گردن من !!

خواهر هم فرمودند : نخیرم اینجور نیست ما همه مون فعالیم و کمک رسان !

منم تو دلم گفتم آره میبینم اینمدت چطور فعال بودین ؟! و حتما الانم کمک کار خواهین بود !

ارواح عمه ام :| 

من از مهمان بدم نمیاد ولی واقعا نمیکشم این حجم آدم رو که باید ساپورت کنیم !

چه از لحاظ خورد و خوراک چه از لحاظ بقیه موارد !

حالا فکر کنین مهمونا کیا هستند ؟

۴ خانواده متاهل (جمعا ۸ نفرن) که از همکارانِ خواهر عروس مون هستند و واقعا هیچ ربطی به ماها ندارند !

+

رفتار بدی که خواهر از من دید اینبود که موافق این داستان نبودم و بس !

ولی هم خونه رو تمیز کردم هم به بابام گفتم میوه و شیرینی بگیره هم همه چیز رو آماده کردم .

فقط خواهرم از این ناراحت بود چرا من علنا گفتم مخالفم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زفرات سریال های روز ایران سیب موز the seated queen server5215 اشپزی تحریرِخیال تولید وایت برد با کیفیت بالا