بدانید و آگاه باشید همانا که دوپینگ در ماه رمضان برای خانم های روزه دار از خوردن سحری و شام و افطار واجب تر است :)

و باز هم بدانید و آگاه باشید بهترین دوپینگ مصرفی در این ماه مبارک برای خانم ها خوردن قرص آهن + اسید فولیک است و بس !

البته با دستور و نسخه پزشک .

مثلا من رفتم دکتر گفتند یک روز در میان این قرص میشود یا نصف یه قرص در روز .

آقا من دیشب این قرص رو خوردم حالم واقعا بزنم به تخته ، خدا رو شکر نسبت به چند روز قبل خیلی بهتره !

دیروز که در حد شهید شدن بودم و واقعا اشهد خودم رو خوندم :|

+

الان که خانوم دکتر مریم جان بیاد و بهم تذکر بده که چرا بدون مجوز پزشکی نسخه می پیچی برای بقیه ؟! :|:)

در جواب ایشان و همه میگویم حتما قبلش برین دکتر و بر طبق نظر پزشک مصرف کنین ولی واقعا قرص آهن معجزه میکنه ^__^

بنظر من همه خانم ها اینو باید بخورند حالا بماند که بعضی از آقایون هم ، این قرص رو میخورند 

و حتی  داداش خودم (یکی به آخر) یه زمانی زینک خور قهاری بود البته متاسفانه

و هر جا میرفت بدون نسخه اینو برای همه می پیچید :| 

تا یکی میگفت مریضه داداشم جواب میداد زینک بخور ! تا یکی میگفت چکار کنم حالم خوب بشه ؟! میگفت زینک :|

واسه ی خودش مثل تبلیغِ مدرسان شریف شده بود :دی 

تا اینکه همین چند ماه پیش داداشم رفته بود دکتر و دکتر بهش گفته بود از بس مصرف بی رویه این قرص رو داشته  به 

معده و روده اش  آسیب رسیده :| حالا قرص جایگزینی بهش داده بودند که استفاده کنه که بقول خودش تو این ماه دوپینگ کنه :|

حالا هر جا میره همون قرص رو تجویز میکنه :| 

قسمت های که با ستاره مشخص شده است حذف شده :دی فقط هم بخاطر روی مبارک شما دوستان 

بخصوص میرزا مهدی ملقب به میم میم :)))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هتل های ایران - هتل های تهران The_Maze_Of_The_Thoughts# Anna اختراعات و ایده های نوین فروشگاه اینترنتی دغدغه W M A TV ازدواج موقت تعمیر سردخانه