دیروز همه خانم ها بدون استثناء‌ هم کیف آورده بودند هم گوشی همراه هم بعضی هاشون ثبت حرکت نمیکردند !
من بخاطر توصیه داداشم گوشیمو نیاوردم ! از اون طرف ثبت حرکت شطرنج رو انجام میدادم اما کیفمو سایز خیلی کوچک آوردم .
طبق قوانین اینکارا باید همه شرکت کننده ها انجام بدن !

اما قانون درسته اینو میگه ولی دیروز  کلا ثبت حرکت رو  برای این مدت مسابقات معاف کردند ! 
آوردن کیف رو برای این مدت مسابقات مجاز شمردند ( در حد سایز کوچک ) 
آوردن موبایل هم جایز شد فقط باید تحویل به امانت سالن میدادی !
خب اینا همه به کنار !
امروز همه بدون استثناء خانم ها رو من دیدم کیف دستشون بود حتی از کیف گنده ها !  
حتی داداشم یه کیف پر خوراکی با خودش آورد !
نتیجه اینکه آزاد بود آوردن کیف و ثبت نکردن حرکات شطرنج !
اما چی شد ؟!
هیچی دقیقا زمانی که من از حریفم پیشی گرفته بودم و نزدیک های ماتش بود یعنی خیلی نزدیک بود مات بشه .
داورررر بوق منو دقیقا فرستاد پی نخود سیاه :|:(
لابد میپرسین کجا ؟ 
اومد بالای سرم و شروع به بحث و جدل که شما نباید کیف می آوردین :| و کیف ممنوعه و خطا محسوب میشه ؟! :| 
نمیدونم‌ خطا محسوب میشه یا نمیشه ؟  
شما باید برین کیفتون تحویل مامور سالن بدین (همون امانت داری ) 
حالا میزهای دیگه همه کیف و اینا !
منم گیر داور  که من رو پی نخود سیاه میخواست بفرسته !
موفقم شد متاسفانه :( 
و دقیقا همون موقع که من رفتم پچ پچ داور با حریفم که یه پسر بچه راهنمایی بود شروع شد :|:(
و تابلوعه تابلو بود بهش اونی که نباید میرسوند رسوند :((
و واقعا بماند تقلب رو که هیچ رسوند تمرکز منم کاملا بهم ریخت :| استرس و فشار هم بماند:(
بازی برده رو باختم اونم اول به داور  :|:(
یعنی اون مدتی که من بازی میکردم این هی می اومد میگفت ثبت حرکتت چرا اشتباه است چرا اینجوریه ؟! 
منم میدونستن تازه کارم هیچی  دیگه هی بزن بزن بود.

داداشمم نبودش که بهش بگم :( 
داورهای دیگه بقول داداشم تو این موقعیت  طرف بچه ها رو بیشتر میگیرن بخصوص وقتی والدین شون میان سفارش شون میکنن 
میخواستم بگم خانوممم ناداور خب مسلمون مگه تو  ثبت حرکت معاف نشدیم ؟! این همه ملت کیف دم دستشونه 
چرا به اونا تذکر نمیدی اد باید به من بگی ؟!:|
حرف من اینکه اگر قانون هست برای همه باید اجرا بشه ! نه سلیقه ای باشه ! 

+

دیروزم باختم :(
از قهرمانای سرشناس باختم :(   ریتنیگ‌ دار بود از اون خفن هاش .
البته داداشام میگفت ناراحت نباشم که اونام از این آقا بارها و بارها باختند ولی خب نمیتونم واقعا ناراحت نشم :(
شکست تو بازی یه حرفه ، حرفای داداش بزرگ یه طرف داستان که چرا این حرکتو انجام ندادی چرا فکر نکردی ؟! 
تو بازی اول واقعا به بی فکری هام و استرسم و عجول بودنم باختم ولی امروز به نادآوری :|:(
داداشمم گفت این پسره باباش خیلی پولداره همیشه تو مسابقات به داورها میگه هوای پسرش رو
داشته باشن از اون طرف هم پول میریزه به حساب داورها !! اکثر بازی هاشم که با تازه واردها بازی میکنه همینه :(
انصافا اینقد امروز روحیه ام خراب شد حوصله بازی های بعدی رو ندارم :((

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Caryn شرکت سایبان خودرو اتوماتیک کاربام محصولات افزایش و خدمات اینستاگرام کنجد پمپ هیدرولیک هفت شهر عشق همه چی موجوده Demarco استیکر تلگرام Telegram Sticker