یک :

یکی از اقوام مون با اهل و عیال که جمعا ۷ نفرن تصمیم دارن  عید نوروز بیان خونه ما !! 

حالا از کجا؟ 

از تهران میان !! تهرانی که وضعیتش میگن قرمزه حدودا!

من برای خودم نگران نیستم خداوکیلی ولی نگران پدرم هستم خواهرزاده ام توصیه اکید داره که عید رفت و آمد  شلوغ ممنوعه !!

حتی به خودمون سپرده که با رعایت فاصله با پدرم حرف بزنیم !!

حتی علی برادرزاده امم با رعایت اصول بهداشتی اجازه ورود به خونه ما داره چون

بلاخره اون میره بیرون و با اقوام نزدیکش از دایی و زن دایی و خاله هاش و بچه هاشون و الی آخر در ارتباط نزدیکه !!

حتی خواهرزاده ام گفته اگر علی بخواد بیاد باید لباس بیرونش با لباس خونه تون یکی

نباشه حتی میگفت اگر میشه نزارین بیاد خونه چون برای سلامتی پدربزرگ خطرناکه .

با همه این اوصاف ذکر شده،  اون فامیل مون قراره بیاد !!

تازه شواهد نشون داده حتی زنگ زده به یکی از اقوام وضعیت شهرمون و بیماری که تو

سطح شهر پیش اومده و آمار واقعی اینجا رو از فامیل مون گرفته و حتی به فامیل مون گفته پس این رسانه ها که میگن اینقد کشته دادین چی میگن ؟!

و اون  یکی فامیل مون بهش گفته یه مشت دروغه تحویل ملت دادند که بگن آمار کشته ها تو اینجا کمه در صورتیکه خیلی زیاده و وضعیت نامناسبه !

بازم با این وجود ایشون اصرار دارند خانوادگی برای نوروز بیان مسافرت به شهرمون و موندگار شدن تو خونه مون :|

و عملنا با اومدن ایشون قرنطینه این مدت خانواده ما هم کلا زیر سوال میره !!

دو :

این فامیل مون خودش تو علوم پزشکی شهرمونه ! به خواهرم  گفته بود وقتی من و شوهرم (شوهرش تو بیمارستان مربوط به این بیماری ویروسی کار میکنه ) وقتی صبح داریم میریم سرکار از زیر قرآن همسرم رو رد میکنم بعد از هم خداحافظی میکنیم که مبادا دیگه همو دوباره نبینیم :(( بچه مونم این مدت سپردیم به یه پرستار مطمئن که اگر بلایی سر هر کدوم مون اومد پرستار بچه مون بده به خانواده هامون . 

میگفت هر روز دعای هردومون اینکه بازم بتونیم همو دوباره ببینیم و خدای ناکرده اتفاق بدی واسه همسرم نیافته!

سه : 

یه سوال چند روزه ذهنم مشغول کرده اونم اینکه تعزیرات یا ادارات مربوط به این

داستان داروخانه ها و انبارهای پر از ماسک و الکل اینا رو که پیدا میکنن 

و  مصادره میکنن!!  بعدش اون ماسک ها رو چکار میکنن که تو هیچ جای بازاری نمیتونی ببینیش ؟!

مگه اونا احتکار نکردند خب شما که متوجه احتکار میشین اونا رو دستگیر میکنین و اون ماسک و الکل و سایر مواد بهداشتی رو 

ضبط اینا میکنین اون ماسک ها رو کجای بازار در اختیار مردم قرار میدین ؟!که ملت اونو نمی بینن؟ ما نمی بینیم ؟!

مثلا تو شهر ما حداقل بعد اینکه گفتن محتکری و احتکار پیش اومده والا باز شهرمون با کمبود ماسک و دستکش و الکل و. 

مواجهه است !! یعنی اصلا ماسکی نیست !!

این اجناس کجا در اختیار مردم قرار میدن که ما هم بریم همونجا ازشون بخریم ؟!

کجاست که ما نمی بینیم ؟!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فونت کافه Ryan دفترچه یادداشت Michael Rebecca تو مستی شورا نماد خرد جمعی سایت مد جدید موزیک جی وای